Elektromos karbantartót keresünk Piliscsabára

Az EuroKnife Bt. az ipari vágószerszámok – kör- és egyeneskések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata a Pilis kapujában.

Piliscsabai telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok

  • Az üzem területén fellépő villamos karbantartói feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Mechanikus karbantartók támogatása

Elvárások

Kompetenciák és képesítések:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, precíz munkavégzés

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CNC megmunkáló gépek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • Rendezett, biztonságos környezet
  • Céges buszjáratok, munkába járás támogatása

Önéletrajzát kérjük küldje a "Jelenetkezem" gombra kattintva.

"Pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a mindenkor hatályos jogszabályoknak megfelelően kezelhessük."

www.euroknife.hu

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános