Pénzügyi tanácsadó kollégákat keresünk Dorog és környékén

Pénzügyi Tanácsadó

Magyarország vezető pénzügyi és biztosítási szolgáltatója új kollégákat keres, teljes és részmunkaidőbe egyaránt, rugalmas munkaidővel és munkavégzési hellyel!

Építs értékesítői karriert!

Változtatni szeretnél? Kipróbálnád magad egy új területen? Olyan helyen akarsz dolgozni, ahol a megélhetés mellett a céljaidat is meg tudod valósítani?

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke
  • Dorog és környéke

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed és szeretnél egy piacvezető cégnél karriert építeni úgy, hogy nem kell egész nap az irodában lenned hozzá, küldd el jelentkezésed!

Feladatok

  • Ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás telefonon
  • Személyes pénzügyi tanácsadás
  • Szerződések kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség és PSZÁF vizsga (amennyiben nem rendelkezel még PSZÁF vizsgával, segítünk annak megszerzésében!) vagy felsőfokú végzettség
  • Vállalkozói jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Értékesítői attitűd

Előnyök

Előny, de nem feltétel:

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kezdeti (pénzbeli) támogatás
  • mentorprogram -> saját mentorod lesz, hogy minden zökkenőmentes legyen és gyorsan elsajátítsd a tanácsadói szakmát
  • Folyamatos tréningek
  • Nincs bérplafon
  • Az oktatás online, otthonról végezhető
  • Negyedéves és éves bónusz,
  • Egyénre szabott célfeladatok
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Rugalmas időbeosztás és munkavégzés (otthonról vagy az irodából egyaránt végezhető)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!