Adminisztráció, irodai munka

Pénzügyi adminisztrációs munkatársat keresünk dorogi munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dorog
2020. 05. 26. 10:20

Pénzügyi adminisztrációs munkatársat keresünk dorogi munkavégzésre.

Feladatok:

  • Vállalkozás működésének támogatása
  • számlák rendszerezése a könyvelés részére
  • munkavállalók napi, és havi bejelentésének intézése
  • dokumentációs ívek nyomtatása, rendszerezése, ellenőrzése
  • pályázati anyagok, hivatalos ügyek intézésben aktív részvétel
  • folyamatos kommunikáció a könyveléssel

Ideális jelölt vagy akkor ha a fenti munkák egy részében legalább járatos vagy, illetve:

  • Rendelkezel pénzügyi adminisztrációs tapasztalattal
  • Adott területen szerzett végzettséged van
  • Önállóan be tudod osztani a munkaídőd
  • Rendelkezel helyzetfelismerés, és problémamegoldó készségel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Könyvelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkabeosztás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése