Lejárt hirdetés

Pénzügyi adminisztrációs munkatársat keresünk dorogi munkavégzésre

Full 2000 Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Dorog

2020. 05. 26. 10:20

Pénzügyi adminisztrációs munkatársat keresünk dorogi munkavégzésre.

Feladatok

  • Vállalkozás működésének támogatása
  • számlák rendszerezése a könyvelés részére
  • munkavállalók napi, és havi bejelentésének intézése
  • dokumentációs ívek nyomtatása, rendszerezése, ellenőrzése
  • pályázati anyagok, hivatalos ügyek intézésben aktív részvétel
  • folyamatos kommunikáció a könyveléssel

Ideális jelölt vagy akkor ha a fenti munkák egy részében legalább járatos vagy, illetve:

  • Rendelkezel pénzügyi adminisztrációs tapasztalattal
  • Adott területen szerzett végzettséged van
  • Önállóan be tudod osztani a munkaídőd
  • Rendelkezel helyzetfelismerés, és problémamegoldó készségel

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Könyvelési ismeretek

Amit kínálunk

  • Jó kereseti lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkabeosztás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!