Egészségügy, gyógyszeripar

Szakápoló munkakörbe kollégát keresünk Dörög és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dorog
Fizetés: Nettó 1400 - 1700 / óra
2020. 02. 10. 14:47

Komárom-Esztergom Megyében, Piliscsabai egészségügyi intézményekbe (szociális otthonokba, kórházakba) keresünk szakápolókat kiemelt bérezésel.

Feladatok:

  • Napi ápolási feladatok, gyógyszerelés, sebek kötözése, betegek ittatása,ettetése,

Elvárások:

  •  szakirányú végzettség, meszk, működési kártya megléte, büntettlen előélet, egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • Nem igényel tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények, pontos fizetés, hűségpénz (6 hónap után), lakhatási támogatás
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése